TG-Brokers
TG-Brokers powstało w wyniku zdobytego przez okres dziesięciu lat doświadczenia na rynku wtórnym i pierwotnym nieruchomości województwa śląskiego oraz determinacji i chęci w stworzeniu ośrodka potrafiącego w sposób skuteczny i kompleksowy obsłużyć każdą nieruchomość w zakresie:
zachowując jednocześnie konkurencyjność w każdym z tych obszarów z osobna zarówno dla klienta indywidualnego poszukującego nieruchomości jak i dla przedsiębiorcy – dewelopera chcącego rozpocząć nową inwestycję.

Kompleksowość każdego z ww. zakresów realizowana jest przez specjalistów posiadających stosowne wykształcenie i kilkuletnie doświadczenie.


Zdobyta wiedza i umiejętności jakim dysponuje zespół TG-Brokers pozwoliły w krótkim czasie zbudować solidną pozycję na rynku lokalnym i regionalnym.

Do osiągniętego sukcesu przyczyniły się skutecznie prowadzone kampanie marketingowe składające się przede wszystkim z:

Nowa siedziba firmy to przede wszystkim łatwy dojazd, bezpłatne miejsca parkingowe dla gości oraz przestrzeń pozwalająca obsłużyć każdego klienta w sposób kompleksowy i komfortowy.
Firma dysponuje salą konferencyjną umożliwiającą przeprowadzenie prezentacji multimedialnych, konferencji dla kilkunastu osób zapewniając przy tym najwyższy standard komfortu.

Czekamy na Państwa w Tarnowskich Górach przy ul. Adama Mickiewicza 23

Napisz do nas