Szukasz nowej nieruchomości, ale musisz sprzedać obecnie posiadaną? Sprzedaż starej i zakup nowej nieruchomości to świetna decyzja. Możesz sfinansować zakup nowego mieszkania ze środków pochodzących dzięki sprzedaży obecnie posiadanej nieruchomości.


Jak to się odbywa?

Po pierwsze zgłaszasz nam nieruchomość na sprzedaż i informujesz co chciałbyś kupić w zamian. Przygotowujemy cały proces transakcji wiązanej kupna-sprzedaży organizując formalności, marketing i promocję obecnej oferty tak, aby znaleźć jak najszybciej potencjalnych klientów. Jednocześnie szukamy dla Ciebie nowej nieruchomości i jeśli to konieczne, pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego.
Znajdujemy klientów na Twoją nieruchomość i negocjujemy warunki zakupu nowej, wybranej przez Ciebie. Podpisujesz umowy przedwstępne na sprzedaż i zakup nieruchomości. Otrzymujesz pieniądze ze sprzedaży starej nieruchomości i kupujesz nową. Dzięki współpracy z naszymi partnerami, urządzasz się tak, jak sobie wymarzyłeś.


Co zyskujesz w usłudze Zamień na nowe?

Łączona transakcja to najlepszy sposób na niższe koszty związane z zakupem i sprzedażą nieruchomości. Zyskujesz realne oszczędności rzędu nawet kilku tysięcy złotych.
Dzięki temu, że zlecasz nam kupno i sprzedaż nieruchomości, gwarantujesz sobie bezpieczeństwo i sprawne przeprowadzenie obu transakcji.
W naszej wewnętrznej bazie znajdują się również unikalne oferty, niedostępne nigdzie indziej!


Dlaczego z TG-Brokers?

Specjalizujemy się w sprzedaży nieruchomości, w autorskim modelu, przygotowując oferty z wykorzystaniem home stagingu i profesjonalnej fotografii.Dzięki intensywnej promocji naszych ofert, generują one o 90% więcej zapytań niż standardowe ogłoszenia.
Naszą skuteczność determinuje doskonała znajomość rynku, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy prawnej, gwarantujemy bezpieczne i sprawne przeprowadzenie transakcji.
Będziemy z Tobą do ostatniego podpisu! Zgłoś sprzedaż swojej nieruchomości !

Napisz do nas